Centrala Brenna - tel./fax +48 33 85 36 127
Oddział Cieszyn - tel. +48 602 711 096
Oddział Jaworzynka - tel. +48 698 572 719
Oddział Kozy - tel. +48 787 044 196
Oddział Třinec - tel. +420 732683665

O firmie

Firma ZS Sikora

ZS Sikora to firma z wieloletnim doświadczeniem, ciesząca się opinią solidnego wykonawcy, działająca na terenie Polski i Czech. Od 1999 roku zajmujemy się sprzedażą i montażem ogrodzeń, bram garażowych, bram posesyjnych (ogrodzeniowych) i bram przemysłowych wraz z niezbędną automatyką. Prowadzimy sklep oraz serwis. Siedziba naszej firmy znajduje się w miejscowości Brenna w województwie śląskim, ale posiadamy także oddziały w Jaworzynce, Cieszynie oraz w Trzyńcu w Republice Czeskiej.

Zajmujemy się budową ogrodzenia siatkowego, panelowego i klinkierowego.

Ofertę naszej firmy wyróżnia szeroki asortyment składający się z produktów wysokiej jakości.

Oferujemy:

  • ogrodzenia siatkowe,
  • ogrodzenia panelowe,
  • przęsła ogrodzeniowe (segmenty ogrodzeniowe),
  • bramy ogrodzeniowe (w tym bramy przesuwne, bramy dwuskrzydłowe i furtki),
  • bramy garażowe (uchylne, segmentowe, roletowe, dwuskrzydłowe, przemysłowe).
     

W katalogu naszych produktów znaleźć można także automatykę do bram przesuwnych, dwuskrzydłowych, garażowych i szlabany, które oferujemy jako autoryzowany partner handlowy firmy Nice.

Serwis ogrodzeń

Prowadzimy jeden z najlepszych serwisów ogrodzeń w Europie. Naszym klientom zapewanimy kompleksową obsługę poprzez fachowe doradztwo, dobór materiałów, kalkulację kosztów, transport, montaż oraz profesjonalny serwis o europejskich standardach. Dbamy o dynamiczny rozwój naszej firmy, zawsze oferując najnowsze dostępne rozwiązania.

Ogrodzenia i bramy z montażem

Doradzamy, pomagamy dobrać najbardziej odpowiedni materiał i sami dokonujemy niezbędnych, bezpłatnych pomiarów. Po przygotowaniu produktu zajmujemy się jego montażem na miejscu u Klienta. Wykonujemy zarówno bramy i ogrodzenia dla prywatnych posesji, jak i do zastosowań przemysłowych. Klientom staramy się zapewnić kompetentną i kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Tworzymy zespół doświadczonych pracowników, którym nigdy nie dość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania wiedzy na temat oferowanych produktów i usług.

Nagrody i wyróżnienia

Posiadamy rekomendację największego dystrybutora automatyki do bram i rolet w kraju, firmy Nice Polska, która kilkukrotnie wyróżniła ZS Sikora prestiżowym certyfikatem "Złotego partnera". 

Współpraca z Nice Polska zapewnia oryginalność i wysoką jakość produktów oferowanych przez naszą firmę, a także ułatwia dostęp do pomocy technicznej producenta i do najnowszych technologii.

Doradztwo, dobór materiałów oraz kalkulację kosztów wykonujemy bezpłatnie!

Współpracujemy z:

Nasze punkty

Centrala Brenna
Oddział Cieszyn
Oddział Jaworzynka
Oddział Kozy
Oddział Třinec
Zadzwoń do nas:
Brenna | Cieszyn | Jaworzynka | Kozy | Třinec
lub
Podaj numer swojego telefonu komórkowego:
+
-
-
W związku z zainteresowaniem Państwa ofertą, proszę o kontakt telefoniczny.
Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych ani przekazywany dalej. Jedynie do Ciebie oddzwonimy