Zapoznaj się z naszą ofertą

O firmie

ZS Sikora to firma z wieloletnim doświadczeniem, ciesząca się opinią solidnego wykonawcy, działająca na terenie Polski i Czech. Od 1999 roku zajmujemy się sprzedażą i montażem ogrodzeń, bram garażowych, bram posesyjnych (ogrodzeniowych) i przemysłowych wraz z niezbędną automatyką. Prowadzimy sklep oraz serwis. Siedziba naszej firmy znajduje się w miejscowości Brenna w województwie śląskim, ale posiadamy także oddziały w Jaworzynce, Cieszynie oraz w Trzyńcu w Republice Czeskiej. 

                         Prowadzimy jeden z najlepszych serwisów ogrodzeń w Europie!

Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę poprzez fachowe doradztwo, dobór materiałów, kalkulację kosztów, transport, montaż oraz profesjonalny serwis o europejskich standardach. Dbamy o dynamiczny rozwój naszej firmy, zawsze oferując najnowsze dostępne rozwiązania.

                      Profesjonalizm, terminowe realizacje i przyjazne nastawienie do klienta 

                            - to cechy, które od zawsze towarzyszyły naszej działalności. 


Zajmujemy się budową ogrodzenia siatkowego, panelowego i klinkierowego. Ofertę naszej firmy wyróżnia szeroki asortyment składający się z produktów wysokiej jakości. Oferujemy ogrodzenia siatkowe, ogrodzenia panelowe, segmenty ogrodzeniowe, bramy ogrodzeniowe (w tym bramy przesuwne, bramy dwuskrzydłowe i furtki) oraz bramy garażowe (uchylne, segmentowe, roletowe, dwuskrzydłowe, przemysłowe). W katalogu naszych produktów znaleźć można także automatykę do bram przesuwnych, dwuskrzydłowych, garażowych i szlabany, które oferujemy jako autoryzowany partner handlowy firmy Nice Doradzamy, pomagamy dobrać najbardziej odpowiedni materiał i sami dokonujemy niezbędnych bezpłatnych pomiarów. Po przygotowaniu produktu zajmujemy się jego montażem na miejscu u Klienta. Wykonujemy zarówno bramy i ogrodzenia dla prywatnych posesji, jak i do zastosowań przemysłowych. Klientom staramy się zapewnić kompetentną i kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Tworzymy zespół doświadczonych pracowników, którym nigdy nie dość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania wiedzy na temat oferowanych produktów i usług.

Posiadamy rekomendację największego dystrybutora automatyki do bram i rolet ? firmy Nice Polska., która kilkukrotnie wyróżniła ZS Sikora prestiżowym certyfikatem  "Złotego partnera". Współpraca z Nice Polska zapewnia oryginalność i wysoką jakość produktów oferowanych przez naszą firmę, a także ułatwia dostęp do pomocy technicznej producenta i do najnowszych technologii.

                     Doradztwo, dobór materiałów oraz kalkulację kosztów wykonujemy bezpłatnie!

 

Współpracujemy z:

             

 

  

Nasze punkty

Centrala Brenna
Brenna ul. Stara Droga 13, tel./fax +48 33 85 36 127

Oddział Cieszyn
Cieszyn ul. Stawowa 91, tel. +48 602 711 096

Oddział Jaworzynka
Jaworzynka 270, Tel. +48 698 572 719

Oddział Třinec
Třinec ul. Frýdecká 549, tel. +420 732683665

Oddział Kozy
Kozy ul. Szkolna 12, tel. +48 787 044 196

OSTATNIE REALIZACJE